Kód: 406 | Značka: ELLINOR

ELLINOR RADOVÁNEK 100 ml

159 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE

Rádovánek sprej se užívá preventivně při chorobách horních a dolních cest dýchacích, při zahlenění pomáhá hleny rozpouštět a uvolňuje dýchací cesty. Je velkým pomocníkem v době spánku děťátka a ve věku, kdy dítě ještě neumí smrkat. Při zánětech působí antibioticky. Je silnější než osvěžovač vzduchu Elinka. Vhodný pro děti od 9. měsíce.
 
Složení:

Aqua (demineralizovaná voda), Glycerol, Pinus Mugo (borovice kleč), Eucalyptus globulus (eukalyptus (blahovičník) kulatoplodý), Abies Alba (jedle bělokorá), Geranium Oil (geranium = kakost - muškátovník), Thymus Vulgaris (tymián obecný).

Použití:

Pro prevenci nastříkáme do ovzduší, kde se pohybujeme či spíme (už při 2% koncentraci je zničeno 75 % choroboplodných zárodků ve vzduchu). Při onemocnění nastříkneme na čelo, hrudníček a chodidla. Chráníme oči!

Pod značkou ELLINOR  se skrývá malá manufakturní dílna, kde s úctou, láskou a respektem k rostlinám vytváří ty nejčistší produkty z bylin a stromů, které můžete vhodně využívat během celého života.

Firmu ELLINOR vytvořila Jana Hašplová v roce xy. Hlavním důvodem vzniku byla potřeba vytvořit jemné a čisté kompozice pro masáže miminek. Postupně se sortiment rozšiřoval i na těhotné maminky a celé jejich rodiny. V současné době můžete pod značkou ELLINOR nalézt široký sortiment éterických i rostlinných olejů i šetrné přírodní kosmetiky. Filozofií celé značky je úcta k rostlinám, tak aby byl zachován jejich nejvyšší účinek a přinášel celostní harmonii a podporu zdraví.

Ellinor miminko