Kód: 226 | Značka: ELLINOR

ELLINOR GRAPEFRUIT 10 ml

127 Kč
Kategorie: ÉTERICKÉ OLEJE

Grapefruit (syn.citroník největší, Citrus Grandis; Izrael)
Obsah rutinu ho doporučuje k využití při žilních potížích. Účinky grepu oceníme při čisticí kůře, při únavě, vyčerpání a při rekonvalescenci. Vhodný je při celulitidě. Reguluje funkci potních žláz.

Užívá se jako antidepresivum, k osvěžení a projasnění těla i mysli. K osvěžení vzduchu nakapeme do aromalampy nebo na vlhkou plenu. Jsou mu připisovány zvláštní účinky na žlučník, játra a ledviny (limomen rozpouští drobné kameny). Může pomoci při odvykání drogám (vylučování toxinů). Olej vyrobený pouze z grepových jader je revitalizující, dezinfekční, detoxifikační, antiseptický, antibakteriální, napomáhá proti více než dvěma stům kmenů plísní.

 

Složení:

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Použití:

Lze použít do koupelí, obkladů, zábalů i aromalamp. Protože se žádné esenciální oleje ve vodě nerozpouštějí, ředíme je ve lžičce oleje (na masáž), ve lžičce medu nebo mléka. Pouze do aromalampy kapeme esenci rovnou. I zde je potřeba dodržet jedno pravidlo, voda se nesmí vařit. Postačí ponechat lampu zapálenou 15 - 30 minut.

Pod značkou ELLINOR  se skrývá malá manufakturní dílna, kde s úctou, láskou a respektem k rostlinám vytváří ty nejčistší produkty z bylin a stromů, které můžete vhodně využívat během celého života.

Firmu ELLINOR vytvořila Jana Hašplová v roce xy. Hlavním důvodem vzniku byla potřeba vytvořit jemné a čisté kompozice pro masáže miminek. Postupně se sortiment rozšiřoval i na těhotné maminky a celé jejich rodiny. V současné době můžete pod značkou ELLINOR nalézt široký sortiment éterických i rostlinných olejů i šetrné přírodní kosmetiky. Filozofií celé značky je úcta k rostlinám, tak aby byl zachován jejich nejvyšší účinek a přinášel celostní harmonii a podporu zdraví.

Ellinor miminko