Kód: 412 | Značka: Epam

EPAM ČAGA 50 ml

Neohodnoceno
185 Kč
Kategorie: PRO ZDRAVÍ

Region Sibiře upoutal pozornost vědců nízkým počtem onkologických onemocnění. Učenci došli k závěru, že jednou z příčin tohoto jevu je fakt, že v této oblasti je tradicí pravidelné užívání extraktů z Čagy. Čaga (Rezavec šikmý) je druh choroše, houby rostoucí především na břízách. Brzdí rozvoj patologických procesů způsobených volnými radikály, stabilizuje buněčné membrány a působí jako silný imunomodulátor. V tibetské tinktuře je velmi kvalitní sibiřská Čaga, zpracovaná podle starých receptur, což umožňuje maximálně zachovat její léčebný potenciál.

Dávkování:

Pro vnitřní užití je v odborné literatuře doporučováno užívat tinkturu následujícím způsobem. Dospělí - při chronických onemocněních 10 – 15 kapek 3x denně, v akutních případech je možné zvýšit dávku až na 20 – 25 kapek 3x denně. Daný počet kapek dáváme do vody do 50 – 100 ml vody. Děti do 3 let: 1 kapka 1 – 2x denně na čajovou lžičku vody. Děti do 6 let: 2 kapky 1 – 2x denně do 15 ml vody. Děti do 10 let: 3 kapky 1 – 2x denně do 20 ml vody. Děti od 6 do 10 let: 3 kapky 1 – 2 x denně do 25–50 ml vody. Děti do 15 let: 5 kapek 1 – 2x denně do 50–100 ml vody. Voda může být chladná nebo teplá, maximálně 40–50 °C. Tinktury je možno kombinovat a vytvořit několika bylinnou směs. Např. je-li v receptu 5 tinktur nebo 5 bylin, může dospělý člověk zamíchat po 2–6 kapkách od každé tinktury do 50–100 ml vody. Pít doporučujeme 20 minut před nebo 1 hodinu po jídle, dle rady terapeuta. Kúru je dobré provádět po dobu jednoho měsíce a poté udělat 1 až 2 týdny přestávku. Po přestávce můžeme s léčbou opět pokračovat.

Použití:

  • Antioxidant,
  • Normální činnost jater.
  • Normální funkce střevního traktu.

Složení:

Čaga, 35% jemného melasového lihu, pitná voda

Upozornění:

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.

Výrobce:

RONI EPAM s.r.o. nám. Kinských 601/3 Praha 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: