Kód: 199 | Značka: ELLINOR

ELLINOR YLANG-YLANG V JOJOBĚ 10 ml

200 Kč

Ellinor Ylang-ylang v jojobě je vzácná silice v jojobovém oleji.

Ylang - ylang v jojobě je velmi smyslná těžká vůně vhodná do parfémů a koupelí s afrodiziakálním účinkem. Snižuje tlak, navozuje pocit slastného opojení životem. Ylang-ylang je esenciální olej získávaný z květů Kanangy vonné (Cananga odorata, běžně známá jako ylang-ylang). Kananga vonná je tropický strom, pocházející z Filipín a Indonésie běžně je pěstována v Polynésii, Melanésii a Micronésii a Komorských ostrovech. Jméno ylang-ylang se odvozuje z tagalského ilang - divočina, či ilang-ilan - vzácný.

Použití:

Jojobový olej se vzácnou silicí je určen k dalšímu ředění. Lze použít k masážím, koupelím, inhalaci, osvěžení vzduchu, obkladům a zábalům. Silice v jojobovém oleji není vhodná k použití do aromalamp.

Pod značkou ELLINOR  se skrývá malá manufakturní dílna, kde s úctou, láskou a respektem k rostlinám vytváří ty nejčistší produkty z bylin a stromů, které můžete vhodně využívat během celého života.

Firmu ELLINOR vytvořila Jana Hašplová v roce xy. Hlavním důvodem vzniku byla potřeba vytvořit jemné a čisté kompozice pro masáže miminek. Postupně se sortiment rozšiřoval i na těhotné maminky a celé jejich rodiny. V současné době můžete pod značkou ELLINOR nalézt široký sortiment éterických i rostlinných olejů i šetrné přírodní kosmetiky. Filozofií celé značky je úcta k rostlinám, tak aby byl zachován jejich nejvyšší účinek a přinášel celostní harmonii a podporu zdraví.

Ellinor miminko